Jasło, ul. Dworcowa 3

O mnie

Interesuję się wysokoestetyczną protetyką oraz endodoncją mikroskopową.
W swoim gabinecie wykonuję licówki, korony, mosty w oparciu o wysokiej jakości materiały porcelanowe IPS e-Max. jak również prace typu metal-ceramika noszące miano tzn. "złotego standardu " w protetyce. W swojej pracy staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów, a nawet wyprzedzać je o krok.
Stale poszerzana wiedza i rosnące doświadczenie pozwala mi proponować rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów.
Moją drugą zawodową pasją jest endodoncja.
Leczenia kanałowe każdorazowo wykonuję pod mikroskopem z użyciem wysokiej jakości sprzętu. Umiejętności endodontyczne szlifuję i rozwijam na co dzień w swojej praktyce podejmując się kolejnych skomplikowanych leczeń, wiedzę tę uzupełniam na licznych kursach i wykładach organizowanych przez polskie i zagraniczne autorytety. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i traktuję go jak wyzwanie.
Ukończyłam Collegium Medicum UJ w Krakowie w 2009 roku. Obecnie jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Certyfikaty

lek. dent. Ewa Dębska

Ewa Dębska

lekarz dentysta

Mając na względzie rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie pacjentów kompleksowym leczeniem interesuję się stomatologią biofunkcjonalną, której podstawowym założeniem jest wykonywanie prac rekonstrukcyjnych w jamie ustnej z respektem dla funkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Wykonuję kompleksowe rekonstrukcje zwarcia z zastosowaniem materiałów kompozytowych, pełnoceramicznych, implantów oraz protez ruchowych. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem dysfunkcji okluzyjnych, z wykorzystaniem deprogramatora Koisa. Stale poszerzana wiedza daje mi możliwości zaproponowania pacjentowi optymalnego planu leczenia dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb leczniczych.

W swojej pracy wykorzystuję techniki cyfrowe aby zapewnić pacjentowi najwyższy poziom usług. Dzięki Digital Smile Designe - cyfrowemu planowaniu uśmiechu jestem w stanie zwizualizować efekt przyszłej pracy - Twój nowy uśmiech na ekranie komputera. Wszystkie prace rekonstrukcyjne (licówki, korony, mosty, nakłady) wykonuję w laboratorium cyfrowym w technologii CAD/CAM. Do tego celu w gabinecie wykorzystuję skaner wewnątrzustny.

Moja drugą zawodową pasją jest endodoncja mikroskopowa. Wykonuję leczenia kanałowe pod mikroskopem z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu wg. nawyższych standardów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jestem członkiem.

Jestem absolwentką Collegium Medicum UJ w Krakowie, które ukończyłam w 2009 roku.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna - Paulina Tulej

Paulina Tulej

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ukończyłam kierunek higienistka stomatologiczna w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle. W trakcie kształcenia zawodowego byłam nagradzana stypendium naukowym za wysoką średnią ocen jak i pozytywną postawę. Jako wykwalifikowana higienistka w naszym gabinecie zajmuję się:

  • zabiegami higienizacyjnymi i profilaktycznymi tj. skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów
  • gabinetowym wybielaniem zębów
  • profesjonalnym wsparciem lekarza podczas wszelkich procedur

Obecnie w szkole w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle podnoszę wiedzę z zakresu sterylizacji medycznej. Prywatnie czas wolny poświęcam na jazdy rowerowe, pieczenie ciast oraz robótki ręczne.