Umów się na wizytę
795 520 840
Jasło, ul. Dworcowa 3

O mnie

Interesuję się wysokoestetyczną protetyką oraz endodoncją mikroskopową.
W swoim gabinecie wykonuję licówki, korony, mosty w oparciu o wysokiej jakości materiały porcelanowe IPS e-Max. jak również prace typu metal-ceramika noszące miano tzn. "złotego standardu " w protetyce. W swojej pracy staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów, a nawet wyprzedzać je o krok.
Stale poszerzana wiedza i rosnące doświadczenie pozwala mi proponować rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów.
Moją drugą zawodową pasją jest endodoncja.
Leczenia kanałowe każdorazowo wykonuję pod mikroskopem z użyciem wysokiej jakości sprzętu. Umiejętności endodontyczne szlifuję i rozwijam na co dzień w swojej praktyce podejmując się kolejnych skomplikowanych leczeń, wiedzę tę uzupełniam na licznych kursach i wykładach organizowanych przez polskie i zagraniczne autorytety. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i traktuję go jak wyzwanie.
Ukończyłam Collegium Medicum UJ w Krakowie w 2009 roku. Obecnie jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Certyfikaty