Jasło, ul. Dworcowa 3

Gabinet

Skaner wewnątrzustny Medit i500

Skaner wewnątrzustny Medit i500

Krótsze,dokładniejsze,powtarzalne leczenie protetyczne,z pominięciem etapu wycisku. Kompleksowa diagnostyka i planowanie leczenia.

Endomotor Mortia TriAuto Zx2

Endomotor Mortia TriAuto Zx2

Skuteczne i bezpieczne maszynowe opracowanie kanałów korzeniowych.

Endometr ApexDal

Endometr ApexDal

Niezawodny i powtarzalny system określania długości kanału korzeniowego podczas leczenia kanałowego.

Radiowizjografia Sirona XG Supreme

Radiowizjografia Sirona XG Supreme

Zdjęcie Rvg na fotelu stomatologiczny - absolutna podstawa współczesnej stomatologii.

E&Q Master system

E&Q Master

System do wypełniania kanałów korzeniowych ciekłą gutaperka. Prawidłowa obturacja kanałów korzeniowych po ich opracowaniu gwarancją długoczasowości leczenia.

Mikroskop zabiegowy Seliga Smart Optic

Mikroskop zabiegowy Seliga Smart Optic

Leczenie zachowawcze ,protetyczne i endodontycze w powiększeniu gwarancją największej dokładności.

RVG Pantomograficzne i Tomografia komputerowa 3D

RVG Pantomograficzne i Tomografia komputerowa 3D

Kompleksowa diagnostyka radiologiczna, pewność i przewidywalność w trakcie leczenia endodontycznego,chirurgicznego oraz implantoprotetycznego.

Lampa do wybielania zębów Beyond

Lampa do wybielania zębów Beyond

VectorParo

VectorParo

Najnowsza technologia w służbie zdrowej jamie ustnej. Profilaktyka i leczenie chorób przyzębia skutecznie i bezboleśnie. Delikatny skaling w okolicy implantów oraz koron, mostów i licówek bez obawy o ich uszkodzenie.

Artykulator Artex CN

Artykulator Artex CN

Rekonstrukcję protetyczne z respektem dla funkcji stawu skroniowo-żuchwowego.

Piaskarka Prophy Mat Neo

Piaskarka Prophy Mat Neo

Skuteczne zabiegi piaskowania.

lek. dent. Ewa Dębska

Ewa Dębska

lekarz dentysta

Mając na względzie rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie pacjentów kompleksowym leczeniem interesuję się stomatologią biofunkcjonalną, której podstawowym założeniem jest wykonywanie prac rekonstrukcyjnych w jamie ustnej z respektem dla funkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Wykonuję kompleksowe rekonstrukcje zwarcia z zastosowaniem materiałów kompozytowych, pełnoceramicznych, implantów oraz protez ruchowych. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem dysfunkcji okluzyjnych, z wykorzystaniem deprogramatora Koisa. Stale poszerzana wiedza daje mi możliwości zaproponowania pacjentowi optymalnego planu leczenia dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb leczniczych.

W swojej pracy wykorzystuję techniki cyfrowe aby zapewnić pacjentowi najwyższy poziom usług. Dzięki Digital Smile Designe - cyfrowemu planowaniu uśmiechu jestem w stanie zwizualizować efekt przyszłej pracy - Twój nowy uśmiech na ekranie komputera. Wszystkie prace rekonstrukcyjne (licówki, korony, mosty, nakłady) wykonuję w laboratorium cyfrowym w technologii CAD/CAM. Do tego celu w gabinecie wykorzystuję skaner wewnątrzustny.

Moja drugą zawodową pasją jest endodoncja mikroskopowa. Wykonuję leczenia kanałowe pod mikroskopem z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu wg. nawyższych standardów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne, którego jestem członkiem.

Jestem absolwentką Collegium Medicum UJ w Krakowie, które ukończyłam w 2009 roku.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna - Paulina Tulej

Paulina Tulej

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ukończyłam kierunek higienistka stomatologiczna w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle. W trakcie kształcenia zawodowego byłam nagradzana stypendium naukowym za wysoką średnią ocen jak i pozytywną postawę. Jako wykwalifikowana higienistka w naszym gabinecie zajmuję się:

  • zabiegami higienizacyjnymi i profilaktycznymi tj. skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów
  • gabinetowym wybielaniem zębów
  • profesjonalnym wsparciem lekarza podczas wszelkich procedur

Obecnie w szkole w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle podnoszę wiedzę z zakresu sterylizacji medycznej. Prywatnie czas wolny poświęcam na jazdy rowerowe, pieczenie ciast oraz robótki ręczne.